plastové okno

Parapety vnitřní

Parapety venkovní


Parapety vnitřní PVC - komorové

Parapety jsou vyrobeny z komůrkového PVC. Dostupné jsou v rozměrech od 150 mm do 50 mm. Plastové vnitřní parapety jsou díky speciální povrchové úpravě odolnější vůči poškrábání a ultrafialovému záření. Jeho konstrukce zajišťuje vysokou stabilitu, pevnost, snadnou údržbu a stálost barvy a tvaru oproti parapetům dřevotřískovým. K dostání jsou v několika barevných provedení.

Poly-mramor

Produkt Poly-mramor je kombinací přírodního mramoru 95% a polyesterové živice 5% a vyniká výbornými mechanicko-fyzikálními vlastnostmi. Tento materiál oproti přírodnímu mramoru umožňuje širší škálu barevných odstínů a také zabezpečuje stálost barev. 
Použití poly-mramoru má široké použití a může být určen do vybavení koupelen, podlah, schodů, vnějších obklad a také parapetů. Pro tento produkt platí stejné technologické zásady pokládky jako u mramoru přírodního. Parapety lze zakoupit v rozměrech 2 nebo 3cm.
Pro ošetření povrchu poly-mramoru používejte čistící prostředky s neutrálním Ph:

zpět...

Parapety venkovní

Ocelové parapety

Ocelové parapety jsou vyráběny z ocelového žárově zinkovaného plechu o tloušťce 0,75 mm. Potaženy polyesterovou barvou a ochrannou folií pro přepravu a montáž k zamezení poškození při manipulaci. Parapety jsou standardně v barvě bílé (RAL 9016) nebo hnědé (RAL 8019) – viz. níže. Parapety jsou dostupné v rozměrech od 90 mm do 400 mm. Parapety jsou ukončeny plastovými koncovkami což jim dodává estetický vzhled.

Hliníkové ohýbané parapety

Hliníkový ohýbaný parapet je ekonomicky velmi atraktivní varianta k taženému parapetu, který plně nahrazuje nejen esteticky, ale je i velmi kvalitní náhradou mechanických vlastností, i když je samozřejmé, že parametrům taženého parapetu nedosahuje. Pro základ výroby tohoto parapetu je použit práškovou barvou upravený hliníkový plech (slitina AlMg3) o síle min. 1 mm. Parapety jsou dostupné v rozměrech od 90 mm do 350 mm. Parapety jsou ukončeny plastovými koncovkami což jim dodává estetický vzhled.

Hliníkové tažené parapety

Hliníkové tažené parapety jsou vyráběny z hliníkového plechu o tloušťce 1,2 mm, jsou potaženy polyesterovou barvou a ochrannou folií pro přepravu a montáž k zamezení poškození při manipulaci. Parapety jsou standardně v barvě bílé (RAL 9016) nebo hnědé (RAL 8019. Parapety jsou dostupné v rozměrech od 90 mm do 350 mm. Parapety jsou ukončeny plastovými koncovkami což jim dodává estetický vzhled.

zpět...

Poskytujem záruční
i pozáruční servis plastových oken.

I nedodaných naší firmou.