plastové okno

Plastová okna

Hliníková okna


Plastová okna

Systém profilů S 8000 COMFOT

Díky 6-ti komorovému uspořádání a nadstandardní stavební hloubce (někdy též mylně nazývané šířkou profilu) 74 mmS 8000 využívají osvědčený systém dorazového těsnění – dvojité celoobvodové přítlačné těsnění, zajišťuje vynikající utěsnění spáry mezi rámem a křídlem za každých podmínek. Tyto vlasnosti jej řadí mezi absolutní špičku toho, co Vám dnes můžeme nabídnout, a vzhledem k jeho relativní cenové dostupnosti je také skvělou volbou pro jakýkoli dům či byt. vyhoví i těm nejpřísnějším kritériím odolnosti proti klimatickým vlivům a proti hluku. Masivní výztuha rámu s protikorozní úpravou zároveň garantuje jak výborné tepelně izolační vlastnosti, tak i vysokou statickou stabilitu.

Sstém profilů S 8000 LUX

Nový 6-ti komorový profil systému S 8000 LUX je klenot mezi vícekomorovými profily dostupnými na českém trhu, jež spojuje výjimečné užitkové vlastnosti profilu S 8000 COMFORT a nové trendy v designu okenních systémů. Zaoblené křivky okenního křídla jdou ruku v ruce s tím, co dnes vyžaduje ta nejnáročnější klientela, ale zároveň si zachovává technické vymoženosti, jako je např. osvědčený systém dorazového těsnění – dvojité celoobvodové přítlačné těsnění, či vysokou statickou stabilitu. A právě tyto vlastnosti řadí S 8000 LUX mezi absolutní špičku toho, co Vám dnes můžeme nabídnout, a vzhledem k jeho relativní cenové dostupnosti je také skvělou volbou pro jakýkoli dům či byt.

zpět...

Systém profilů S 8000 LUX PLUS

Rám systému Lux Plus je zcela unikátní produkt, se kterým se obvykle nesetkáte u jiných výrobců profilů. Díky šesti komorám ideálně chrání před zimou, hlukem a má aktivní vliv na snížení emise CO2. Navíc stavební hloubka 83mm zajišťuje zvýšenou odolnost nároží,  čímž se zvyšuje stabilita okna. Masivní ocelové výztuže garantují vysokou statiku a precizní upevnění kování, což slouží jako důležitý prvek tykající se ochrany proti vloupání 

Brügmann AD Arte zaoblený 5-komorový

Na základě mnohaletých zkušeností jsme pro naše náročné klienty vytvořili nový, pěti komorový profil - síla rámu 73 mm, síla křídla 80 mm. Díky použití vysoce kvalitního PVC je jednoduchý na udržbu a umožnuje jej dlouhodobě udržet v čistotě. Profil se vyrábí s německým kovánímROTO NT  a se zasklením izolačním dvojsklem. Díky dvojitému dorazovému těsnění dochází k výrazné redukci nákladů na energií. Brügmann Arte je výjimečným produktem, s krásně zaobleným křídlem. Toto pohledové řešení, splňující nejvyšší estetická kritéria, současně zaručuje všechny parametry nabízené produkty firmy Brügmann – těsnost, bezpečnost, termoizolaci a akustickou izolaci.

zpět...

PLASTOVÁ OKNA SALAMANDER

Salamander - to je zkrátka čistá elegance a harmonie. Profil Streamline má rovný rám. Dvoje středové těsnění v rámu zaručuje optimální tepelnou a akustickou izolaci. Křídlo může mít dvě varianty: rovnou nebo zaoblenou podle přání zákazníka. Nejmodernější konstrukce okna s velkou stavební hloubkou 76 mm a silnou ocelovou pozinkovanou výztuhou, zajišťuje maximální stabilitu a výbornou tepelnou izolaci. Masivní stavba okna s bezpečností prvního stupně zaručuje zvýšenou ochranu proti vloupání a maximální životnost.

zpět...


Hliníková okna a dveře

Výrobky z hliníkových materiálů se používají v mnoha formách: okna, dveře, dělicí příčky, výkladní skříně, fasády, zimní záhrady, automatické posuvné dveře. Hliník jako jeden z nejpokrokovějších materiálů je pevný, elegantní a trvanlivý, extrémně odolný vůči povětrnostním vlivům, nevadí mu vlhkost, svoje vysoké užitkové vlastnosti si zachovává po celá desetiletí. Je nanejvýš stabilní a pevný, proto je vhodný nejen jako výplň klasických stavebních otvorů, ale rovněž jako konstrukce posuvných systémů nebo velkých prosklených fasád. Speciální povrchová úprava Vám dává neomezené možnosti volby barvy výrobků. Díky svým vynikajícím technickým a konstrukčním vlastnostem je ideálním řešením pro novostavby nadstandardních rodinných a bytových domů.

IMPERIAL (IP)

Imperial je tříkomorovým systémem s přerušeným tepelným mostem do konstrukcí oken, dveří a vitrín. Univerzálnost využití tohoto systému je dána jeho vhodnými parametry stavební hloubky 65mm (rámy oken, dveří, sloupky a křídla dveří) i 74mm (okenní křídla), dále tloušťky stěny 1,7-2,0mm při maximálních rozměrech konstrukce okenního křídla o šířce 1200mm a výšce 2400mm nebo šířce 1300mm a výšce 2200mm. Do tohoto systému je potom možno použít sklo o tloušťce 4-51mm.

ECONOLINE (EL)

Econoline je systémem bez tepelného můstku, což předurčuje jeho použití hlavně v interiéru. Tam je ho možno použít na různé druhy přepažení, okna i dveře. Stavební hloubka profilů je 51mm, tloušťka skla potom v rozsahu od 3 do 38mm.

zpět...