plastové okno

Nabízíme vnitřní dveře těchto provedení a značek:

Vnitřní Venkovní Plastové Bytové Domovní

Vnitřní dveře

Dveře jsou dle ČN, které je možné použít na stávající standardní zárubně s 3 panty.


Dveře jsou v těchto variantách:

Dvousměrová fólie- fólie v imitaci dřeva - dekory javor, višeň, ořech. Charakteristická horizontálně-vertikálním vzorováním. Dvousměrové vzorování je vertikálně okolo dveřního okraje a horizontálně středovou částí. Celek vytváří efekt, že zárubeň s dveřmi tvoří jednotný celek.

CPL - skladá se ze čtyř za tepla lisovaných vrstev, lepených speciálním lepidlem a pokrytých vrstvou overlay.

Classen Hybrida - trojnásobně zpevněná konstrukce křidla dveří, zhotovená ze smrkového dřeva, dřevotřískové desky nebo překližky. Toto řešení garantuje trojnásobně větší pevnost v porovnání s jinými standartními konstrukcemi. Diky tomu je dveřní křídlo o mnoho pevnější vůči mechanickému poškození.

Deska HDF lakovaná - dřevovláknitá deska s vysokou hustotou obsahující živicu, která se lisovaním formuje na desku. Deska HDF je pokrytá vysoce kvalitními ekologickými laky. Takto vyrobené, lakované desky se lehce udržují. Jejich další předností je velká hustota, až o 50% vyšší než běžné dřevo. Na bázi desek HDF jsou rovněž vyráběné laminátové podlahy.

zpět...

Venkovní dveře

Dveře jsou víceúčelové, zateplené vchodové dveře  - jejich charakteristika: nízká prostupnost tepla, dobrá zvuková izolace. Můžou se použít jako venkovní vchodové  nebo vnitřní halové (chodbové) dveře a to díky své stabilní konstrukci. Dveře jsou z ocelového pozinkovaného pláště, který zaručuje vysokou odolnost vůči povětrnostním vlivům.

Standardní výbava:
zpět...

Dveře plastové

Varianty dveří :
1) plné 
2) prosklené : ornament kůra, ornament chinchila, reflex, mléčné 
3) s vitráží

Standardní výbava: zpět...

Bezpečnostní bytové dveře - GERDA

ATESTOVANÉ A ZESÍLENÉ (VYZTUŽENÉ) BYTOVÉ DVEŘE

Solidní, ocelovými pruty armované dveře, odolné proti škrábancům a se zvýšenou odolností proti vloupání třídy 2 dle ENV. Vhodné k ochraně místností s nízkým a průměrným stupněm rizika vloupání. Nejčastěji používané jako vchodové dveře do bytů, kanceláří a jiných místností uvnitř budov. Jsou vybaveny dvěma zámky atestovanými ve třídě C (nejvyšší třída odolnosti proti vloupání) a hroty proti vypáčení ze strany dveřních závěsů, což představuje těžce překonatelnou zábranu pro potenciální lupiče. Navíc mohou být dveře (za příplatek) vybaveny funkčním pevným řetízkem a pohodlným systémem jednoho klíče vložek (ve třídě C) ovládajících zámky.  

Se solidní, kalenými pruty vyztuženou ocelovou konstrukcí, atestované ve třídě 2 dle ENV dveře s dekoračními panely v přírodních odstínech dřeva. Určeny k ochraně místností s průměrnou a vysokou úrovní hrozby vloupání. Dostupné s plochými i frézovanými ozdobnými panely.Vyšších bezpečnostních parametrů bylo docíleno díky solidní, ocelové konstrukci vnitřní desky, který je navíc zpevněn vnějšími ozdobnými panely a hliníkovými lištami. Ocelové kování hlavního zámku integrované s klikou jsou dodatečným zabezpečením vložky např. proti pokusům o provrtání. Několikavrstvá konstrukce dveří účinně chrání před hlukem a tepelnými ztrátami. Funkční pevný řetízek ve standardním provedení dveří. 

Standartní výbava

zpět...

Bezpečnostní dveře do rodiných domů

ATESTOVANÉ A ZESÍLENÉ (VYZTUŽENÉ) DVEŘE DO RODINNÝCH DOMŮ

Gerda , to jsou venkovní dveře absolutně odolné vůči působení atmosférických vlivů. Jsou vyrobeny z pozinkovaných plechů nejvyšší kvality a kryté dekoračním laminátem.Výplň dveřního křídla tvoří polyuretanová pěna s výbornými izolačními parametry. Ve standardním provedení mají dveře dvě těsnění – těsnění křídla a zárubní – což dodatečně zvyšuje jejich izolaci.Elegantní, hliníkové kování pokryté galvanickou vrstvou ve čtyřech barvách zaručují absolutní odolnost vůči působení atmosférických vlivů a umožňují individuální navržení vzhledu dveří.

Bezpečnost a odolnost vůči atmosférickým vlivům

Vyztužené dveře vybavené estetickými dekoračními panel, odolné vůči působení atmosférických vlivů, atestované ve třídě 2 dle ENV.Solidní vnitřní ocelová konstrukce umožňuje jejich použití v místech s vyšší než průměrným stupněm hrozby vloupání.

Dveře WX20 splňují veškeré požadavky týkající se tepelné a akustické izolace a odolnosti vůči působení atmosférických vlivů, které jsou kladeny na venkovní dveře v našem klimatickém prostředí.

Standartní výbava

zpět...